Atrakcje dla najmłodszych "Magrowiczów"

Turnieje, konkursy z nagrodami, animacje, występy artystów to nasza propozycja dla najmłodszych. Chcemy urozmaicić dzieciom czas wakacji poprzez zorganizowaną zabawę, a rodzicom zaaranżować chwilę wytchnienia.

Zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych odbywają się codziennie oprócz sobót w dwóch blokach: przedpołudniowym i popołudniowym. Pod okiem wykwalifikowanego personelu organizujemy zabawy na świeżym powietrzu i zajęcia w naszej 100-metrowej świetlicy.

Wstęp wolny na występy znakomitych artystów to atrakcja przewidziana specjalnie dla Gości naszego ośrodka!


 

Zajęcia dla 2– i 3– latków!

Zajęcia dla dzieci w wieku 2–3 lat odbywają się codziennie oprócz sobót w naszej świetlicy według planu zajęć dostępnego w recepcji. Zajęcia trwają około 1 godziny i prowadzimy je wyłącznie w obecności rodziców bądź opiekunów. Malujemy, wycinamy, kleimy, śpiewamy, tańczymy, poznajemy kształty… A wszystko z humorem i na luzie, jak to na wakacjach!!!


 

Magragaskar

Magragaskar to wydzielona przestrzeń dla najmłodszych Magrowiczów.  Wiele sensorycznych zabawek- zwierząt to świetna alternatywa do zewnętrznych placów zabaw, niezwykle przydatna w razie niepogody.  Nasze ,,mądre” zabawki mogą wspierać ogólne zdolności motoryczne najmłodszych  dzieci (ruch, zręczność) lub zdolności poznawcze (np. rozróżnianie kolorów, faktur).


 

Rekreacja dla dorosłych

Stworzyliśmy program aktywnego wypoczynku dla dorosłych. Aqua Aerobic, Nordic Walking, jogging i streching to nasza propozycja dla dorosłych Gości.

oferta soft all inclusive obejmuje wszystkie posiłki i napoje bezalkoholowe serwowane na bufecie. Oferta nie obejmuje asortymentu sprzedażowego baru oraz kawiarni.