Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy w pobliżu ośrodka jest przychodnia lekarska i apteka?

Tak. 4 km od naszego ośrodka, w miejscowości Bałamątek znajduje się przychodnia lekarska. Codziennie przyjmuje tam internista. 5 km od ośrodka, w miejscowości Objazda znajduje się punkt apteczny. Na tablicy w naszej recepcji są wywieszone również telefony specjalistów: pediatrów ginekologów, stomatologów przyjmujących w Ustce i Słupsku. Mamy również solidnie zaopatrzoną apteczkę w razie nagłych wypadków. Nasz personel zawsze serdecznie służy radą i pomocą. Najbliższy szpital znajduje się w Słupsku.


2. Co w wypadku, gdy wpłacę zaliczkę, a nagle zachoruje mi dziecko i nie będę mógł skorzystać z pobytu w ośrodku?

Możecie się Państwo ubezpieczyć indywidualnie od rezygnacji, do czego zachęcamy. Możecie też Państwo znaleźć „zastępców” na swoje miejsce na przykład na portalach odsprzedających wczasy. W przypadku braku skorzystania z któregoś z przedstawionych rozwiązań, szukamy innego dostępnego terminu w bieżącym sezonie letnim. Zaliczka może również przejść  na kolejny sezon letni. Wczasowiczów obowiązuje regulamin sezonu, w którym korzysta z oferty wypoczynku.


3. Czy korzystanie z pralni jest płatne?

Nie. Dostęp do pralni jest nieodpłatny dla naszych Gości. Prosimy o przestrzeganie instrukcji korzystania z pralni i o zabranie swoich środków do prania lub zakup kapsułek w naszej recepcji.


4. Ile kosztuje wypożyczenie roweru?

Wypożyczalnia rowerów jest gratisowa dla naszych Gości. Jeśli zamierzają Państwo wybrać się na planowaną wycieczkę rowerową, to dobrze jest zamówić rowery 1–2 dni wcześniej, aby mieć pewność, że rowery będą na Państwa czekać. Mamy ich sporo, ale jednak mniej niż wczasowiczów. Dysponujemy również kaskami i krzesełkami dla maluchów.


5. Co w wypadku, gdy zaplanujemy sobie wycieczkę w porze obiadu, czy przepada nam obiad?

Nie. Jeśli zgłoszą Państwo termin wycieczki dzień wcześniej w recepcji lub w jadalni, nasz personel przygotuje Państwu w ramach obiadu suchy prowiant do zabrania ze sobą. Mogą Państwo również po uprzednim umówieniu się z nami, skorzystać z obiadu w dzień swojego wyjazdu, już po zwolnieniu domku. Za niewykorzystane posiłki podczas pobytu nie wypłacamy natomiast ekwiwalentu pieniężnego.


6. Czy w pobliżu ośrodka jest jakiś sklep, kiosk?

Tak. 200m od ośrodka znajduje się sklep ogólnospożywczy z prasą. Natomiast na terenie ośrodka jest mała witryna sklepowa w recepcji z niezbędnymi kosmetykami, akcesoriami toaletowymi itp.


7. Czy w pobliżu ośrodka jest przystanek autobusowy?

Tak. Przystanek autobusowy znajduje się 30m od naszego ośrodka. Latem kursuje dużo autobusów zarówno do Rowów, jak i do Ustki i Słupska. Dokładny rozkład jazdy jest dostępny w naszej recepcji.


8. Gdzie w pobliżu znajduje się najbliższy kościół rzymskokatolicki?

Najbliższy kościół znajduje się w Rowach (4km) lub w Objeździe (4km). Godziny Mszy św. są wywieszone w naszej recepcji.


9. Moja córka jest alergikiem pokarmowym, nie może jeść wielu produktów między innymi pieczywa pszennego, mleka, masła i jaj kurzych, jest na specjalnej diecie. Jakie diety proponujecie Państwo w takim wypadku?

Realizujemy indywidualne programy dietetyczne. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy (najpóźniej 1 miesiąc przed przyjazdem) z dokładnym rozpisaniem dozwolonych i zakazanych produktów. Staramy się sprostać takim zadaniom, aby wypoczynek rodziców dzieci na dietach był pozbawiony obaw o prawidłowe żywienie pociech na wakacjach. Zastrzegamy sobie jednak wybór proponowanych dań, głównie ze względu na możliwości logistyczne.


10. Jak często domki są sprzątane?

Nie świadczymy usług sprzątania domków podczas Państwa pobytu. Każdy domek jest wyposażony w sprzęt sprzątający: mopy, zmiotki, miotły itp. Środki chemiczne są do nabycia w naszej recepcji. Wymiana ręczników następuje w środy i soboty. Przy dłuższych pobytach wymiana pościeli odbywa się na Państwa życzenie w soboty w godzinach: 8.00–12.00.


11. Czy domki są wyposażone w ręczniki i suszarki do włosów?

Domki są wyposażone w ręczniki łazienkowe. Ręczniki łazienkowe są wymieniane na Państwa życzenie gratisowo raz w tygodniu, w środy, w godzinach: 8.00–12.00. Nie dysponujemy ręcznikami plażowymi. Domki są wyposażone w suszarki łazienkowe na ręczniki i suszarki na pranie. Domki nie są wyposażone w suszarki do włosów, suszarki są wypożyczane gratisowo w naszej recepcji.


12. Czy można płacić u Państwa kartą?

Tak.


13. Chcę przywieźć ze sobą rowery, czy dysponujecie Państwo miejscem na ich garażowanie?

Przywiezione rowery możecie Państwo pozostawić jedynie przy domku, w ogródku lub na tarasie za zgodą sąsiada. Zabezpieczenia rowerów pozostają w Państwa gestii.


14. Co oznacza hasło, że ośrodek jest przyjazny kobietom w ciąży?

21 grudnia 2009r. zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Falvit w kategorii: ośrodek przyjazny kobietom w ciąży. Prowadzimy:

  • masaże dla kobiet w ciąży
  • ustalamy indywidualne diety według wskazań mamy oczekującej w cenie standardowego wyżywienia
  • pomagamy ustalić wizytę lekarską
  • w razie potrzeby dowozimy gratisowo mamy oczekujące do lekarza lub najbliższego szpitala
  • prowadzimy zajęcia fitness, w których jeśli nie ma przeciwskazań lekarza, mogą uczestniczyć mamy w ciąży: aqua aerobic i Nordic Walking
  • często mamy promocje cenowe dla mam oczekujących

oferta soft all inclusive obejmuje wszystkie posiłki i napoje bezalkoholowe serwowane na bufecie. Oferta nie obejmuje asortymentu sprzedażowego baru oraz kawiarni.